fbpx

O mnie

IMG_3615-1

 

TREŚCIWA TO MÓJ BLOG, MÓJ ŚWIAT I MÓJ DOM

Cześć! Mam na imię Sylwia i cieszę się, że tu jesteś. U podstaw tego bloga leży wiara w potrzebę obserwacji. Piszę głównie dla kobiet, ale jeśli jesteś facetem witam Cię radośnie 🙂 ! Musisz wiedzieć, że uwielbiam kobiecą duszę i wszystko co się z nią wiąże. W codzienności szukam kobiecych treści, o których sama chciałabym przeczytać. 

Treściwa to teksty o kobietach, którymi warto się zainspirować. Jeśli ich głos będzie Wam towarzyszył w codziennym życiu, to znaczy, że osiągnęłam swój cel. Dzięki SYLWETKOM KOBIET chcę pokazać, jak ciekawe, różne i fascynujące mogą być nasze wybory. Swoich inspiracji szukam w książkach, filmach i w życiu.

Treściwa to również miejsce, gdzie czasem będzie nam towarzyszył mój synek, przezywany Orzeszkiem. Innym razem, pomiędzy jedną a drugą rozmową telefoniczną, do rozmowy wtrąci się Prezes Tatko (PT). Wspólnie zaprosimy Was do posłuchania historii o ciekawych PODRÓŻACH, zajmujących przykładach KULTURY albo o sposobach spędzania czasu W DOMU. We troje albo we dwoje.

W pojedynkę będę ja! Od 8 lat KRAKOWIANKA Z POMORZA! Obserwuję różnice kulturowe, lingwistyczne, psychologiczne i społeczne pomiędzy tymi dwoma miejscami na mapie Polski i jestem nimi zafascynowana. 

TREŚCIWA TO CAŁA JA

Studiowałam dziennikarstwo, potem public relations. Podyplomowo studiuję copywriting, content management i storytelling. Zawodowo zajmuję się marketingiem. Zafascynowana zgłębiam tajniki femvertisingu, czyli marketingu dla kobiet, który nazywam MARKETING SHERO.

Prywatnie interesuje mnie kultura o wielu jej obliczach. Jednak – jak nietrudno się domyślić – najbardziej lubię jej kobiecą twarz. Kobiecy głos w dialekcie literatury klasycznej i współczesnej, w kinematografii oraz w malarstwie. Uwielbiam poznawać „kobiety rewolucjonistki”. Te, które kiedyś zmieniały świat i te, które robią to teraz. Wyczuwasz liberalny klimat gender? I o to chodzi!

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub inspiracje – napisz do mnie!

sylwia@tresciwa.pl

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Sylwia